Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

15 травня 2021 року в Дерев'янському ліцеї відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки та Міністерства у справах ветеранів було проведено "Урок звитяги" для учнів 5-9 класів. Урок був присвячений Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також подіям війни на Донбасі. Звичайно, що часи Великої Вітчизняної війни вже давно залишилися в історії. Все менше і менше сьогодні людей, які пам'ятають ці страшні роки. Але відлуння війни не вщухає. На полях битв все так же зустрічаються нерозірвані снаряди, а в сімейних архівах зберігаються військові листи-трикутники і листівки, як пам'ять про героїзм наших батьків і дідів. Вважалося, що лист з дому в рази підвищує бойову силу солдата. Зважаючи на теперішні події російської збройної агресії проти України ми вирішили написати такі листи-трикутнички українським воїнам. Діти написали зворушливі листи захисникам України з побажаннями швидкого повернення додому.
Мушу зауважити, що діти болісно сприймають цю війну, а особливо, коли воюють їхні рідні. Ці хвилювання відображені у малюнках та листах, які вони написали солдатам.

В дні травневі, мріями багаті,
Коли щастя хлюпає з пісень,
Ми щороку зістрічаєм свято –
Перемоги радісної день.

Щиро вітаємо усіх матусь зі святом Матері!
День травневий, день весняний —
Трави й квіти весняні.
Навкруги — куди не глянеш:
Все всміхається мені.
І в таку чудову днину,
Між пташок дзвінких пісень,
В серце кожної людини
Йшов любов’ю Мамин День.
В день такий приносять діти
До мамів любов свою —
В подаруночках і квітах
Кажуть: я тебе люблю!!!

Сьогодні, 22 квітня, у день народження нашої планети Земля, вчителі та працівники Дерев'янського ліцею доєдналися до еко-челенджу, та після он-лайн навчання, весело та продуктивно прибрали територію та очистили навколишнє середовище біля ліцею.

У Дерев'янському лііеї було проведно святкування Дня числа Пі. В ході свята учні дізнались про історію числа, слухали музику та переглянули цікаві презентації та фільм. Вкінці заходу учні 8 класу пригостили всіх присутніх смачним пирогом.

У гості до нашого ліцею завітав Святий Миколай з солодкими подарунками для слухняних дітей. Всі учні щиро дякують нашому Миколаю та старості села Гутніцькій Галині Олександрівні за гарне свято!!!!

19 грудня 2020 о 07:12 | Малик В. І. | немає коментарів

З 5 по 22.10. 2020 р. учні 5,7,8,9 класів брали участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики. Всі учасники отримали дипломи переможців та сертифікати учасників. Діти показали гарні результати.

16 грудня 2020 о 19:35 | Малик В. І. | немає коментарів

Учні 5 класу взяли участь у проведенні Тижня безпеки життєдіяльності, вивчили правила поведінки під час пожежі, правила дорожнього руху, навчились користуватись вогнегасником, антисептиком, як використовувати медичну маску при запобіганні коронавірусу. Також долучились до акції ,,Ми - проти сніду“

14 грудня 2020 о 14:09 | Малик В. І. | немає коментарів

День української хустки